У різдвяні свята дітей і дорослих єднає спільне бажання – бажання свята та дива від Святого Миколая. Але ж куди приємніше особисто зробити щось чарівне, чи не так? І ще краще – зробити це в гарній компанії і в радісній святковій атмосфері. У ці дні настає час творити дива разом!

Благодійний «Забіг Святого Миколая» надає кожному чудову можливість стати справжнім помічником шанованого в Україні чудотворця-покровителя дітей. Завдяки внескам учасників допоможе придбати 420 комплектів постільної білизни для дітей-сиріт з дитячого будинку «Смарагдове місто» у Святогорську – в зимовий час такий подарунок стає особливо необхідним.

Забіг включатиме у себе дистанції – 4 і 8 км для дорослих і 500 м для дітей. Кожен учасник вийде на старт у святковому капелюсі, проте цим атрибутом Святого Миколая фантазія бігунів не обмежуватиметься – чим урочистіше і оригінальніше вбрання спортсмена, тим краще! І це буде доведено на спеціальному конкурсі, котрий пройде перед забігом і визначить власників найнеймовірніших і найцікавіших бігових нарядів. Ну а після проходження дистанції за фінішною прямою на всіх учасників чекатиме гарячий чай, пряники і неперевершені емоції від веселої і корисної для всіх пробіжки містом.

Історія заходу

Костюмовані старти, подібні до «Забігу Святого Миколая», користуються популярністю у всьому світі – як серед бігунів-любителів, так і просто серед активної частини міського населення. В багатьох країнах масові забіги у різдвяних капелюхах чи чудернацьких новорічних костюмах допомагають людям з користю для себе налаштуватись на святкову хвилю. А в нашому випадку, ще й зробити добру справу.

Цей благодійний забіг стартуватиме в Україні вже вдруге. 2014 року він припав на 21 грудня і включав дистанції в 5 км для дорослих і 500 м для дітей. Тоді більш ніж півтисячі людей розігнали сірі зимові будні, осяявши своїми посмішками і яскравими вбраннями центральні вулиці Києва в районі Софійської площі. Переможцями першого «Забігу Святого Миколая» стали Сергій Попов серед чоловіків, і Тетяна Кузіна серед жінок. Варто відзначити, що івент встановив своєрідний рекорд України за масовістю забігу в новорічних шапках.

Проте головна перемога була в іншому. Цей забіг мав на меті важливу місію – підтримку дітей, що втратили батьків у зоні АТО. Для них в той день було зібрано 25 000 грн – сума була розподілена серед сімей військових Нацгвардії та батальйону «Київ» які загинули під час військових дій на Донбасі.

Другий «Забіг Святого Миколая» продовжує філантропічну традицію, цього разу розширюючи не тільки коло учасників в самому Києві, але й кількість дистанцій.

'+
1
'+
2 - 3
4 - 5
6 - 7
8 - 9
10 - 11
12 - 13
13 - 14
[x]