23.12.2015

У Києві відбувся найдобріший забіг року «Забіг святого Миколая»

«Забіг святого Миколая»: новий рекорд України, олімпійські чемпіони та новорічна атмосфера в одному місці.

 

19 грудня в Києві на території ВДНГ («Зимова країна»)   відбувся благодійний костюмований «Забіг святого Миколая». У програмі заходу –  забіги для дорослих: 4, 8 км та дитячий забіг на 500 метрів.

З дев’ятої ранку на території ВДНГ почали збиратися любителі спорту та найзавзятіші учасники забігу, адже потрібно було підготуватися до забігу та конкурсу на найкращий костюм, який відбувався під час «Забігу святого Миколая».

Першими на старт вийшли найменші учасники від 7 до 13 років.  Близько сімдесяти дітей здолали дистанцію в 500 метрів.  Переможців серед дітей не визначали – кожен з них вже переможець, отже, на фініші отримав солодкий подарунок.

Найбільший ажіотаж викликала поява учасників у костюмах, тут були: пірат, жираф, метелики, ялинка, численні янголи та діди морози. Перемогу у конкурсі костюмів здобули дівчина-кішка та гладіатор, яким виявився відомий телеведучий Геннадій Попенко.

«Наш благодійний забіг Святого Миколая є справжнім сімейні святом спорту та благодійності. Це унікальній випадок, колі батьки майбутніх спортсменів доводять на власному прикладі, наскільки важливий спорт. Ми дуже раді, що маємо можливість розважитись, гарно провести час зі своєю родиною, а разом з тим залучить таку велику кількість людей до доброї справи – допомоги дітям-сиротам!» – розповів  Дмитро Черніцький, генеральний менеджер «Run Ukraine».

125 гривень від вартості кожного стартового пакету «Забігу Святого Миколая» піде на закупівлю постільної білизни для дітей-сиріт будинку «Смарагдове місто» з міста Святогорськ. Це центр соціальної реабілітації дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки. Наразі у ньому постійно проживає 200 дітей, ще 280 знаходяться тут тимчасово. Із 480 діток – 80 дошкільнят.

Під час «Забігу святого Миколая» було оновлено минулорічний  рекорд України у категорії: наймасовіший забіг у новорічних капелюхах. Відтепер він складає 564 учасників.

У заході взяли участь також імениті спортсмени: Ірина Ліщинська, Анна Коваленко, Віталій Рогозовський.

«Сьогодні було справжнє свято спорту, доброти та фану. Я другий рік поспіль беру участь у забігу святого Миколая і ось сьогодні фінішувала першою, звісно приємно знову піднятися на п’єдестал J Але я бігла не заради перемоги, а щоб допомогти дітям», – поділилася на фініші емоціями Ірина Ліщинська, Олімпійська призерка з легкої атлетики.

Переможці «Забігу святого Миколая»:

4 км:

Чоловіки:
1. Василь Беца – (14:36)
2. Віталій Ніколаєв – (16:04)
3. Кевін Амстронг – (16:27)

Жінки:
1. Ірина Ліщинська – (18:08)
2. Анна Коваленко – (18:59)
3. Анна Іващук – (20:44)

8 км:

Чоловіки:
1.  Василь Рогозовський – (28:26)
2.  Андрій Ліпейко – (31:09)
3. Освальд Торетен – (31:43)

Жінки:
1. Ольга Яроцька – (33:03)
2. Анна Онищенко – (39:54)
3. Ірина Батащук – (41:01)

Організатор заходу – «Run Ukraine».

Співорганізатори: БФ «Благомай» та телеканалу М1.

Титульний спонсор: BonAqua.

Офіційний партнер: ТРЦ Gulliver.

Місце проведення: проспект Академіка Глушкова,1 (ВДНГ), локація “Зимова країна”