25.11.2015

У Києві відбудеться найдобріший забіг року «Забіг Святого Миколая»

Afisha_2
У новорічні свята дітей і дорослих єднає спільне бажання – бажання свята та дива від Святого Миколая. Але ж куди приємніше особисто зробити щось чарівне.  19 грудня, відбудеться другий, щорічний костюмований «Забіг Святого Миколая», адже прохолодна погода – не привід відмовлятися від активного відпочинку та забав на свіжому повітрі.

 «Новорічні свята – це той період, коли ми всі з задоволенням  поринаємо у казку. Кожен бажаючий може стати частиною цієї казки приєднавшись до одного з забігів. Завдяки внескам учасників, а з кожного стартового пакету 50% від вартості буде перераховано на благодійність, ми допоможемо придбати 420 комплектів постільної білизни для дітей-сиріт з дитячого будинку «Смарагдове місто» у Святогорську. В зимовий час такий подарунок стає особливо необхідним», – розповів  Дмитро Черніцький, генеральний менеджер «Run Ukraine».

Цього року у програмі дорослі та дитячі забіги.  На фініші кожного дорослого учасника чекатиме фінішна медаль та смачний чай, на дітей – смаколики. Окрім того кожний учасник отримає новорічний капелюх від святого Миколая. У програмі заходу встановлення рекорду України  у категорії – наймасовіший забіг у новорічних капелюхах.

Сміливці, які вийдуть на старт у карнавальних костюмах отримають спеціальні подарунки.